O nas

Szanowni Państwo!

Firma LEO-NET funkcjonuje na rynku od 2004 roku oferując swoim Kontrahentom rozwiązania  w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze komputery stacjonarne i przenośne wraz z wszelkimi dostępnymi na rynku akcesoriami i urządzeniami peryferyjnymi, oprogramowanie, kasy fiskalne, a także materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach. Oprócz typowo produktowej oferty świadczymy usługi w zakresie odzyskiwania danych, serwisu, naprawy i modernizacji sprzętu komputerowego, budowy i administrowania sieciami oraz  wdrażania systemów zarządzania na bazie programów firmy Comarch oraz podpisu elektronicznego.

W gronie naszych Klientów znajdują się organizacje reprezentujące różne dziedziny działalności, zarówno przedsiębiorstwa jak i instytucje publiczne.

Nowoczesność naszej oferty wynika z faktu, iż stale  analizujemy potrzeby naszych Klientów i nowości w ofercie Dostawców, wskutek czego rozbudowujemy wachlarz  proponowanych produktów i usług.  Jednocześnie doskonalimy umiejętności uczestnicząc w  rozmaitych szkoleniach, w tym również organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy Partnerem takich korporacji jak Microsoft, Comarch, Datecs, DAGMA, NVIDIA, SEAGATE, Virgin Mobile i wielu innych.

Podczas współpracy z naszymi Kontrahentami dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, zawsze służąc doradztwem w doborze optymalnego rozwiązania informatycznego dostosowanego do rzeczywistych potrzeb, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze naszych Klientów.

Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Będzie nam bardzo miło, jeśli zaproponowane przez nas rozwiązania spotkają się z Państwa aprobatą i przyczynią się do zapoczątkowania długookresowej współpracy.