EMAR Solo BIS

EMAR Solo

Cena: 1290 zł netto

Kasa Fiskalna Emar Solo, jest nową konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej głównymi atutami jest szybka wymiana papieru, dwa duże, czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa.

     Kasa drukuje paragon dla klienta, a kopia wydruków jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu obniżają sie koszty eksploatowania kasy o połowe. Ponadto dla osób dbających szczególnie o bezpieczeństwo danych istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia dzięki drugiej karcie micro SD, na której zapisuje się kopia karty SD.

     Nowoczesny mechanizm firmy CITIZEN typu „easy load” (wrzuć i pracuj), zapewnia niezawodny i szybki wydruk oraz błyskawiczną wymianę papieru. Nożyk odcinający papier został wykonany w technologii laserowej dzięki czemu bardzo ostre i nietępiące się krawędzie pozwalają na wyjątkowo szybkie i łatwe odcięcie paragonu dla klienta.
Kasa umożliwia ustawienie na wyświetlaczu przypomnienia o wykonaniu raportu miesięcznego oraz informacji o obowiązkowych przeglądach serwisowych. Kasa posiada także możliwość zaprogramowania przycisków szybkiej sprzedaży (10 towarów i 10 dowolnych raportów)

     Emar SOLO może współpracować z komputerem poprzez interfejs USB lub RS232, dzięki czemu konfiguracja, zarządzanie i raportowanie może być realizowane z komputera. Kasa ma także możliwość współpracowania ze skanerem, wagą oraz szufladą.

Walory użytkowe

 

Kopia elektoniczna:
 
 
 
 
 
urządzenie drukuje tylko paragon dla klienta, kopia paragonu jest zapisywana w formie elektronicznej na karcie SD, dzięki czemu nie ma problemu z przechowywaniem rolek papieru z zapisem transakcji.
Wymiana papieru:
 
 
 
realizowana według zasady „wrzuć i pracuj” co pozwala zminimalizować czas obsługi, a szybką wymianę może dokonać nawet nie przeszkolony użytkownik.
Nożyk odcinający:
 
 
 
 
 
 
 
wykonany w technologii laserowej co pozwoliło osiągnąć bardzo ostre krawędzie (sposób zamocowania chroni użytkownika), jego zastosowanie pozwala na wyjątkowo szybkie, łatwe, a przede wszystkim estetyczne odcięcie paragonu dla klienta.Ponadto umieszczenie go poza osią linijki termicznej zmniejsza zapylenie mechanizmu powstające w czasie odcinania paragonu.
Japoński mechanizm:
 
 
 
 
 
zastosowany mechanizm drukujący Japońskiej firmy Citizen, charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością i szybkością (65 mm/sek), cichą pracą, a co najważniejsze na paragonie o szerokości 57 mm można wydrukować aż 42 znaki w linii.
Współpraca z komputerem:
 
 
 
 
 
EMAR Solo może współpracować z komputerem poprzez interfejs USB lub RS232, dzięki czemu konfiguracja, zarządzanie i raportowanie może być realizowanie z komputera.
Współpraca z szufladą:
 
 
 
 
 
Kasa Emar Solo może współpracować z wieloma szufladami dostępnymi na rynku ponieważ posiada szeroki zakres napięć wyj.: od 5V do 20V.
Przypominanie o raporcie:
 
 
 
 
 
 
W kasie istnieje możliwość ustawienia funkcji przypominania o wykonaniu raportu miesięcznego. Funkcja ta uaktywnia się podczas włączenia kasy w pierwszym dniu po zakończonym miesiącu wyświetlając komunikat na wyświetlaczu.
Przypominanie o przeglądach:
 
 
 
Kasa ma możliwość generowania przypomnienia o obowiązkowych przeglądach serwisowych na wyświetlaczu codziennie po włączeniu kasy.

 

Dane techniczne

 

 

Mechanizm drukujący
Papier 57 mmDługość rolek: do 30 metrów
Wyświetlacz operatora:
Wyświetlacz klienta:
Graficzny  (128X64 pix)  4 linie po 21 znaków, niebieskiGraficzny  (128X64 pix)  4 linie po 21 znaków, niebieski
Interfejsy / komunikacja:
2 x RS232, 1 x USBwspólpraca z komputerem, skanerem, wagą, szufladązakres pracy przyłącza do szuflady od 5 do 20 V
Klawiatura:
24 klawisze
Klawisze szybkiej obsługi 10 (5+5)
Zasilanie / pobór mocy:
Wewnętrzny akumulator 7,4VZewnętrzny zasilacz 12V DC /  36W / 230V 50 Hz
Wymiary i waga:
233 x 207 x 99,5 mm (szer. x dług. x wys.)~ 1.4kg
Zakres temperatur pracy:
Od 0°C  do +50°C
Baza towarowa:
2 000 towarów
Rabaty / narzuty:
10 programowanych rabatów / narzutówObsługa rabatów / narzutów procentowych i kwotowychObsługa rabatów / narzutów do pozycjiObsługa rabatów / narzutów do paragonu
Kasjerzy:
10 operatorówZabezpieczenie hasłemSystem uprawnień
Typy form płatności:
Gotówka, Karta, Czek, Bon, Kredyt i inne
Stawki podatkowe:
7 programowalnych stawek (A..G)
Ilość pozycji na paragonie:
100
Raporty fiskalne:
Raport dobowyRaport okresowyRaport okresowy rozliczeniowy

Raporty niefiskalne:

Raport zmianowyRaport wpłaty do kasyRaport wypłaty z kasyRaport stanu kasy

Raport kasy

Podsumowanie sprzedaży

Raport bazy towarowej

Raport towarów nieaktywnych

Raport towarów zablokowanych

Raport serwisowy

Raport zaminy stawek PLU

Raport zmiany czasu

Raport kasjera

Statystyki sprzedaży (ilościowo – wartościowe)

Statystyki kasjerów

Statystyki opakowań zwrotnych

Statystyki form płatności

Statystyki grup towarowych

Statystyki rabatów / narzutów

Możliwość definiowania zestawów raportów